Laptop ASUS ROG Zephyrus S15 GX502 – GW-AZ095T

Laptop ASUS ROG Zephyrus S15 GX502 – GW-AZ095T stał się jednym z najbardziej atrakcyjnych, cienkich i lekkich laptopów do gier z serii ROG, oferując dobrą równowagę stylu, mocy i ceny. Wzrost wydajności zapewniony jest między innymi dzięki zastosowaniu ciekłego metalu, jako pasty termicznej do chłodzenia procesora. Dzięki nowemu ekranowi laptop jest teraz również przeznaczony do zadań kreatywnych. Smukły korpus urządzenia, wykonany z wytrzymałego metalu, wyróżnia się stylowym wyglądem i wytrzymałością w codziennym użytkowaniu.

Laptop ASUS ROG Zephyrus S15 GX502

Obudowa laptopa wykonana jest ze specjalnego stopu magnezu i aluminium. Dlatego pomimo tego, że jest niesamowicie cienki, ma wytrzymałość i trwałość, których użytkownik potrzebuje, na co dzień. Łącząc najnowszy procesor Intel Core i7 -9750H 9 generacji z rewolucyjną grafiką GeForce RTX 2070 w kompaktowej konstrukcji, ROG Zephyrus S15 zapewnia niezwykle wydajną platformę mobilną.

ASUS ROG Zephyrus S15 GX502 to idealny laptop do gier

Dzięki ROG Boost procesor GPU można przyspieszyć do 1540 MHz (Turbo przy 115 W), aby uzyskać realistyczną grafikę w grach komputerowych, a wysoka moc procesora zapewnia dużą wydajność aplikacji profesjonalnych.Ten 15-calowy laptop jest znacznie mocniejszy, ma 18,9 mm grubości i waży mniej niż 2 kg oraz jest o 25% cieńszy i 42% lżejszy niż typowe 15-calowe laptopy do gier. Posiada rozdzielczość 1920 x 1080 px i pojemność pamięci RAM 32 GB. Charakteryzuje się doskonałą wydajnością i wyrafinowanym stylem, który naprawdę spodoba się fanom gier komputerowych.

Dodatkowe wyposażenie

Dostępna jest teraz obsługa połączenia bezprzewodowego Wi-Fi 5 (802.11ac) 2×2. Port Thunderbolt 3 USB-C obsługuje przesyłanie danych, może transmitować do 4 linii PCIe 3. Obsługuje DisplayPort 1.4 i zapewnia obsługę interfejsu USB 3.2 Gen 2. ROG Zephyrus S15 to idealna równowaga między szybkością a przenośnością. Interfejs Thunderbolt 3 pozwala błyskawicznie rozszerzyć swoją konfigurację w dowolnej sytuacji poprzez podłączenie zewnętrznych wyświetlaczy, kart graficznych i urządzeń pamięci masowej, a moduł bezprzewodowy Intel Wi-Fi umożliwia błyskawiczną wymianę danych przez Internet. Ponadto laptop można łatwo ładować w podróży za pomocą zewnętrznej baterii i interfejsu USB-C.  

Chłodzenie

Laptop ASUS ROG Zephyrus S15 GX502 jest wyposażony w aktywny, aerodynamiczny system chłodzenia, który maksymalizuje przepływ powietrza, zastosowano również ciekły metal w celu zmniejszenia temperatury i hałasu. Inteligentna koncepcja chłodzenia obejmuje połączenie elementów sprzętowych i dostosowanych ustawień dla każdej obudowy i konfiguracji.

Wysoka prędkość i dokładne odwzorowanie kolorów

Laptop ASUS ROG Zephyrus S15 GX502 - GW-AZ095TSmukła ramka pozwala zanurzyć się w tym, co dzieje się na laptopie ROG Zephyrus S15. 15 – calowy ekran IPS ma fantastycznie wysoką częstotliwość odświeżania (240 Hz), co zapewnia płynną rozgrywkę w szybkich grach, a krótki czas reakcji (zaledwie 3 ms) eliminuje negatywne efekty wizualne. Ponadto, dzięki dokładności kolorów potwierdzonej przez Pantone w całej przestrzeni kolorów sRGB, ten laptop spodoba się każdemu, kto używa go do profesjonalnych prac multimedialnych. Ekran jest kalibrowany przy użyciu ekskluzywnej technologii ProArt TruColor. Natomiast Aura Sync daje możliwość koordynowania odbioru wizualnego oraz kolorów we wszystkich kompatybilnych urządzeniach. Dzięki temu przestrzeń w grach nabiera specjalnego charakteru. Specjaliści ROG wybierają najbardziej zaawansowane komponenty, aby mieć pewność, że gotowy system zapewnia maksymalną stabilność i wydajność. W tym celu stosują moduły pamięci DDR4- 2666.